Pitie Heinekenu so Superstars: Preteky Formuly 1 v Las Vegas

Heineken Dome

Víkend Veľkej ceny Las Vegas priniesol vzrušujúci záver pre mnohých nadšencov Formuly 1.

Po vysokorýchlostných pretekoch ulicami Sin City, Preteky F1 v Las Vegas Podujatie sa skončilo napínavým záverom, po ktorom lietali iskry.

Opíjať sa Heineken bol vysoko na programe a generálny riaditeľ holandskej pivnej spoločnosti bol v Las Vegas, aby spočítal svoje výhry. Povedal:

"Tento pretekársky víkend stelesnil podstatu partnerstva Heinekenu so športom; prináša maximálnu zábavu. Bolo to viac než len preteky, v ktorých sa spájala napínavá pretekárska akcia s nezabudnuteľnými zážitkami pre fanúšikov. Aký spôsob, ako predstaviť F1 Vegas – prelomový debut."

Bram Westenbrink, generálny riaditeľ spoločnosti Heineken

Heineken mal v F1 v Las Vegas dve jedinečné Beer Choices

na zdravie | eTurboNews | eTN
Martin Garrix uzatvára Heineken Silver Grand Prix Las Vegas

Aby bol spravodlivý, vysvetlil produktové portfólio svojej spoločnosti, ktoré spotrebiteľom umožňuje vybrať si, ako chcú osláviť svoj zážitok z F1®. Zvolený bol Heineken Silver, svetlé pivo oslavované ako najvýznamnejšia inovácia značky na americkom trhu, alebo Heineken 0.0, obľúbené nealkoholické pivo pivovaru.

Preteky znamenali prvé F1 v Las Vegas za viac ako štyri desaťročia. Max Verstappen z Red Bullu vybojoval víťazstvo bez námahy, zatiaľ čo Charles Leclerc z Ferrari si zabezpečil druhé miesto tým, že v poslednom kole predbehol Verstappenovho tímového kolegu Sergia Péreza.

Potom, čo Verstappen vyhral víťazstvo, oslavy na stupňoch víťazov v neónovom trblietavom pozadí Las Vegas povýšilo exkluzívne vystúpenie svetovej superstar DJ a producenta Martina Garrixa. Jeho set, symfonická súhra svetla a hudby, zarezonoval v srdciach fanúšikov a znamenal vzrušujúci blízkosť pretekárskeho víkendu. Tento impozantný súbor odštartoval oslavy pódia po prvých pretekoch F1® v Las Vegas po viac ako 40 rokoch.

Max Verstappen si bez námahy vybojoval víťazstvo v prvých pretekoch F1

V poslednom kole si Charles Leclerc z Ferrari zabezpečil druhé miesto tým, že predbehol Verstappenovho tímového kolegu Sergia Péreza. Pódiové oslavy na pozadí neónového trblietavého Las Vegas umocnilo exkluzívne vystúpenie svetovej superstar DJ a producenta Martina Garrixa.

Jeho symfonická súhra svetla a hudby sa odrazila v srdciach fanúšikov a znamenala vzrušujúci blízkosť pretekárskeho víkendu. Tento impozantný súbor odštartoval oslavy pódia po prvých pretekoch F1 v Las Vegas po viac ako 40 rokoch.

Celebrity

GRAND PRIX FORMULA 2023 HEINEKEN SILVER LAS VEGAS 1 prilákala na jedno z najvýznamnejších zábavných podujatí posledných rokov množstvo známych osobností.

Renomované hviezdy ako Patrick Dempsey, Brad Pitt, ASAP Rocky, Rihanna, Simone Ashley a Shaquille O'Neal si užívali napínavé preteky a vytvorili dokonalú zmes rýchlosti a hviezdnej sily.

Heineken® povýšil zábavu na pretekoch s pôsobivým trojposchodovým domom Heineken House, ktorý priniesol pulzujúci nočný život Las Vegas na trať.

V zostave sa predstavili renomovaní DJi ako DJ Pee.

.. a DJ Tennis b2b Carlita, ktoré zabezpečia nezabudnuteľný zážitok.

Okrem toho sa Heineken zapísal do histórie ako prvá pivná spoločnosť, ktorá inzerovala na ikonickej Sphere, zaujala Las Vegas úžasnými vizuálmi s ľadovou tematikou a ďalej sa etablovala ako priekopníci v zábavnom priemysle.

Formula 1 Heineken Silver Las Vegas Grand Prix boli preteky, ktoré Martin Garrix, celosvetovo uznávaný DJ a producent, netrpezlivo očakával.

Umocnilo to oslavu na vybraných pretekoch tejto sezóny. Garrix vyjadril svoje nadšenie z pozoruhodného nadšenia a podpory zo strany publika a fanúšikov. Garrix, ktorý hral na úvodnom ročníku Grand Prix, sa cítil mimoriadne privilegovaný byť súčasťou takej významnej udalosti.

Niektorí účastníci F1 však také šťastie nemali.

Vo štvrtok boli nútení opustiť hľadisko z dôvodu dlhého meškania spôsobeného technickými problémami na ihrisku.

V dôsledku toho sa títo sklamaní fanúšikovia stali žalobcami v hromadnom súdnom spore proti závodnej organizácii, ktorí žiadali každého o 30,000 XNUMX dolárov.

Táto zmiešaná reakcia odráža kolísavé prijatie návratu Formuly 1 do Las Vegas. Napriek nadšeniu fanúšikov z rastúcej popularity tohto športu v USA a očakávaným ekonomickým výhodám sa na ceste vyskytli prekážky.

Miestni obyvatelia sa celé týždne sťažovali na dopravný chaos. Hotely museli znížiť ceny, aby prilákali viac divákov.

S podujatím minulý rok v Jeddah v Saudskej Arábii musel Heineken dohnať zaostávanie ako sponzor, aby sa ubezpečil, že každý bude mať dostatok piva. To malo za následok rozhodne inú úroveň pôžitku v porovnaní s akciou v Jeddahu, kde alkohol nebol povolený.

Las Vegas znamená, že podnikanie nie je len slogan.

Čo sa stane v Las Vegas, zostane v Las Vegas!